مجموعه الکساز

مجموعه الکساز، طراح و تولید کننده بسته ها و کیت های آموزشی در حوزه رباتیک و الکترونیک می‌باشد. این مجموعه در سال 1396 با هدف طراحی و تولید بسته های آموزشی خلاقیت محور برای کودکان و نوجوانان کار خود را آغاز کرد. این مجموعه تا کنون بیش از 20 محصول آموزشی را طراحی و تولید کرده است. ما مفتخریم که تا کنون با بیش از 40 موسسه آموزشی، بیش از 100 مربی و مدرس همکاری داشته ایم و بیش از 1500 دانش پژوه نیز با بسته های الکساز علوم رباتیک و الکترونیک را فرا گرفته اند. این مجموعه سعی دارد تا محصولات خود را با بهترین کیفیت تولید کند و علوم و مهارت ها را به جذابترین روش ممکن در اختیار دانش پژوهان قرار دهد.
الکساز، تولید کننده بسته های آموزشی رباتیک . الکترونیک

هدف ما...

یکی از اهداف بزرگ مجموعه الکساز، این است که بتواند محصولات خود را با بهترین کیفیت و قیمت در اختیار کاربران قرار دهد تا مسیر آموزش برای آنها لذت بخش باشد.
مسیر آموزش یک مسیر کند و چالش بر انگیز است که اغلب باعث می‌شود دانش پروژهان دلسرد شوند و از آموزش دیدن و کسب مهارت های جدید دل زده شوند. الکساز سعی دارد تا با آموزش های جذاب و همچنین اجرای عملی آموزش ها با مثال های مختلف و دستیابی دانش پژوهان به خروجی جذاب، این مسیر کند و چالش بر انگیز را برای کودکان و نوجوانان علاقه مند به یادگیری، جذاب و هیجان انگیز کند.

الکساز چه محصولاتی تولید می کند؟

مجموعه الکساز، تولید کننده بسته های آموزشی رباتیک و الکترونیک می باشد. ما در مجموعه الکساز سعی می کنیم تا با تولید بسته های با کیفیت و خلاقیت محور یک تجربه هیجان انگیر از یک آموزشی عملی را برای شما به ارمغان بیاوریم.

در بسته های رباتیک، ما از قطعات مکانیکی با کیفیت به همراه قطعات الکترونیک که کاربر های وسیعی در رباتیک دارند به همراه یک دفترچه آموزشی پر از سوال و تمرین + ویدیوی آموزشی مربوط به محصول را در اختیار شما قرار می دهیم و قدم به قدم به همراه هم به سمت ساخت یک خروجی جذاب حرکت می کنیم.

در بسته های الکترونیک ما سعی می‌کنیم بیشتر در حوزه الکترونیک قدم بر داریم و با استفاده از قطعات جذاب الکترونیکی یک خروجی هیجان انگیر را با هم تجربه کنیم، البته که در مسیر پیاده سازی خروجی نیز برنامه نویسی را به عنوان یک ابزار قدرتمند استفاده می کنیم تا هر چیزی که در ذهن رشد می دهید را عملیاتی کنید!

 

محصولات رباتیک و الکترونیک الکساز

چرا محصولات الکساز؟

پشتیبانی آموزشی

ما فقط به شما محصول نمی فروشیم! اولین نقطه قوت محصولات الکساز میان رقبا، پشتیبانی می‌باشد. تمامی بسته های آموزشی الکساز دارای پشتیبانی آموزشی بسیار قوی می‌باشند. در صورتی که شما در هر قسمت از آموزش به مشکل برخوردید یا هر قسمت از آموزش ها را متوجه نشدید، پشتیبانان ما شما را در برطرف کردن مشکل یاری می‌کنند و همراه شما خواهند بود. روش های پشتیانی ما از طریق واتس آپ، تماس تلفنی، یا حتی تماس ویدیویی با شما خواهد بود.پس نگران هیچ چیز بعد از دریافت محصول نباشید!

آموزش گام به گام

دومین نقطه قوت محصولات الکساز، گام به گام بودن آنها می‌باشد. یکی از چالش های دانش پژوهان پس از گذراندن یک آموزش، این است که حالا کدام بسته مناسب من است؟ ما با تمرکز بر توسعه محصولات ترمیک، و همراهی شما در این مسیر، کمک می‌کنیم تا در مسیر آموزش خود، بهترین بسته ها را انتخاب کنید.

محتوای آموزشی با کیفیت

سومین نقطه قوت محصولات الکساز، محتوای آموزشی بسته ها می‌باشد. تمامی محصولات آموزشی ما دارای دفترچه آموزشی با کیفیت، و همچنین ویدیو آموزشی می‌باشند. پس از خرید بسته های آموزشی، تمام آموزش ها، بصورت متنی، ویدیویی و تصویری در اختیار دانش پژوهان قرار می‌گیرد.

خانواده الکساز

0
+
کاربر فعال
0
+
موسسه همکار
0
+
مربی و آموزگار
0
+
نماینده

شما هم میتوانید عضو این خانواده شوید، و کد تخفیف در پنل کاربری خود مشاهده کنید!